Odmień dom ze mną! Początkowo blog dokumentował remont starego, poniemieckiego domu jednorodzinnego z lat trzydziestych XX wieku. Podczas remontu a potem urządzania swojego domu odkryłam, że uwielbiam się tym zajmować. Postanowiłam nadal dokumentować moje stylizacje których dokonuję u siebie i czasem u innych.
RSS
wtorek, 12 grudnia 2017

Tak na przekór zimie, na przekór śnieżycy, która sunie do nas z zachodniej Europy, nastawiałam sobie w kuchni ziół i zielonych dodatków.

zioła

zioła

zioła

zioła

12:34, ani_anka
Link Komentarze (3) »
piątek, 08 grudnia 2017

lawenda

miłego weekendu!

16:59, ani_anka
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 grudnia 2017

lubicie pakować prezenty?

ja uwielbiam!

prezent

prezent

poniedziałek, 04 grudnia 2017

Nadszedł czas czytania na werandzie. Weranda jest najjaśniejszym miejscem w moim domu. Lubię się zakopać w kocyku, z książką w ręku, z kieliszkiem wina na podorędziu i z muzyką w tle. Lubię jak wkoło jest na luzie i kolorowo.

Wbrew pozorom nie jest łatwe stworzenie takiego niby nieładu, luzackiego miejsca. Nad tym wystrojem troszkę się namęczyłam. Chciałam uzyskać lekkość ale ciągle coś mi w tej lekkości zgrzytało. Ileż poduszek przewaliło się przez tą leżankę :) ileż bibelotów zmieniło swoje miejsce :)

weranda

weranda

weranda

09:40, ani_anka
Link Komentarze (3) »
piątek, 01 grudnia 2017
czwartek, 30 listopada 2017

Szklane ozdoby w oknie, na parapecie są naprawdę interesujące.

Wypróbujcie, będziecie mieli na co się gapić pijąc poranną kawę.

szkło

szkło

szkło

09:19, ani_anka
Link Komentarze (7) »
wtorek, 28 listopada 2017

Mieszkam w tym domu już czwarty rok i nadal nie mam ochoty zasłaniać okien. W sobotę zostały umyte i napatrzeć się nie mogę :)

Lubię te moje parapety na których mogę prezentować najnowsze nabytki, wazony, szkło, świeczniki.

Tym razem tak troszkę zimowo się zrobiło. Dużo niebieskości.

salon

salon

salon

salon

09:20, ani_anka
Link Komentarze (16) »
niedziela, 26 listopada 2017

Pewnie dla niektórych z Was przetrwanie zimy jest trudne. Dla mnie bardzo! Muszę się jakoś stymulować, żeby przetrwać, zwłaszcza listopad.

Parapet jest dobrym miejscem żeby wykorzystać tą odrobinę światła jakie jest zimą. Kolorowe szkło, kryształki i tego typu rzeczy powodują, że promienie słońca cieszą bardziej. Gdy już zrobi się ciemno albo po prostu wtedy gdy słońca brak ciekawe przedmioty na parapecie odwracają naszą uwagę od tego co za oknem. No i dodatkowo, to co prezentujemy na parapecie może być atrakcją dla sąsiadów :)

Ja wymieniłam sobie szkło na parapecie na który najczęściej patrzę. Teraz jest bardzo czerwono. W oknie zawiesiłam włóczkowe serca, całość wieczorami oświetla lampka z klocków Lego. Oby do wiosny.

czerwone szkło

czerwone szkło

czer

serce

serce

14:49, ani_anka
Link Komentarze (2) »
sobota, 25 listopada 2017

... to znaczy, że dużo dzieje się w życiu :)

Mam obfitość projektów. W przygotowaniu, na tapecie są u mnie obecnie cztery rzeczy. Nie mogę się doczekać aż będę się mogła nimi podzielić.

Tymczasem dzisiaj korzystając z weekendu robiłam przedświąteczne porządki i wprowadziłam troszkę zmian w moich szafkowych "martwych naturach"

Takie absurdy jak poniżej to tylko u mnie.

W blasku czarnego słońca, z kaktusami w tle, topi się bałwan.

kaktus

bałwan

jak to mówią:

bałwan

Miłej soboty! :*

15:32, ani_anka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 listopada 2017