Odmień dom ze mną! Początkowo blog dokumentował remont starego, poniemieckiego domu jednorodzinnego z lat trzydziestych XX wieku. Podczas remontu a potem urządzania swojego domu odkryłam, że uwielbiam się tym zajmować. Postanowiłam nadal dokumentować moje stylizacje których dokonuję u siebie i czasem u innych.
Blog > Komentarze do wpisu

Okno na zieloność

Jeśli nadal będzie tak zimno to na weekend majowy pozostanie nam obserwowanie przez okno tego co na zewnątrz.

Żądam słońca! :)

okno

okno

okno

okno

środa, 26 kwietnia 2017, ani_anka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/04/27 15:13:06
U mnie też zimno i na dodatek pada deszcz. Pogoda nie zachęca do wychodzenia w ogóle:(
-
2017/04/28 13:58:07
Pogoda nie rozpieszcza więc jedyne co pozostaje to patrze na świat zza szyby okiennej lub ewentualnie wyjazd w ciepłe kraje ;)
-
Gość: Bartek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/05/02 10:42:43
Cześć,

Przede wszystkim gratulację pięknego domu. Będę remontował prawie 100 letni dom, czy jest w stanie Pani mi powiedzieć jak wygląda to ze względu prawnych, czy konieczne są zezwolenia, pozwolenia itp.? Chciałbym robić to powoli, po cichu a nie zajmować się biurokracją :)
-
2017/05/04 08:11:44
Mogę jedynie powiedzieć jak wyglądała sprawa naszego domu, który jest wpisany w rejestrze konserwatora zabytków jako przykład modernizmu międzywojennego. Takiego domu nie można rozbudowywać i zmieniać jego wyglądu. My przedstawiliśmy odpowiednie dokumenty do konserwatora i dostaliśmy zgodę na remont, przeszklenie werandy, zmianę dachówek itp. Bez odpowiedniej zgody nie radziłabym zabierać się za poważne zmiany. To czy dom jest objęty jakąś ochroną łatwo sprawdzić nawet przez internet.